Transfer Baskı

Tek kullanımlık hatıra amaçlı, reklam amaçlı veya görsel amaçlı beyaz yüzeyli ürünlere yapılan baskı çeşitidir. üretimde en hızlı çözümdür. Transfer baskı sadece beyaz ürünlere basılabilir.

Nefes alabilen baskı tekniği olarak bilinen ve günümüzün en son teknolojisine sahip dijital baskı makinelerinde üretilir. Bu dijital baskı teknolojisi, günümüzde promosyon ürünlerinde kullanılan transfer baskıdan çok daha kaliteli, klasik tekstil baskı sistemine göre ise çok daha esnek, pratik ve ekonomik bir çözümdür. 

EcoSol Baskı

Tekstil üzerine basılmak istenilen çalışma bilgisayarda hazırlandıktan sonra mürekkep püskürtmeli geniş format bir yazıcı ile ecosol baskı materyaline aktarılır. Daha sonra desen çevresinden kesilir (dekupe edilir). Ardından tekstil üzerine yerlştirilerek transfer baskı presi ile transferi tamamlanır.

Bu yöntem ile renk ve adet sınırlaması olmadan farklı tekstil ürünlerine endüstriyel kalite ve hızda transfer baskı yapmak mümkündür. 

Ekolojik olarak doğa ve insan sağlığı ile dosttur. PVC, ağır metaller ve plastiserler içermez. 

Flex Baskı

T-shirt, Forma, Sweatshirt, pamuklu, polyester, akrilik, kumaşlara baskıda güvenle kullanılabilir.

Flex Plotterda kesilir, Ardından tekstil üzerine yerlştirilerek transfer baskı presi ile transferi tamamlanır. Tekstil üzerinde mat ve esnek bir görünüm sunar. 60° 'de yıkamaya uygundur. Kuru temizleme yapılabilir. Kapatıcılığı mükemmeldir.

Ekolojik olarak doğa ve insan sağlığı ile dosttur. PVC, ağır metaller ve plastiserler içermez. 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

2017 Altaş Görsel Dizayn Reklam ve Matbaacılık San. Tic. Ttd. Şti.